⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Technologinių įrenginių elementų projektavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 2.19 SoldOut

Knygos "Technologinių įrenginių elementų projektavimas" aprašymas

Metodinė priemonė skirta technologijos specialybės studentams, studijuojantiems pagal Lietuvos edukologijos universiteto Fizikos ir technologijos fakulteto studijų programą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Technologinių įrenginių elementų projektavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Technologinių įrenginių elementų projektavimas", G. Viselga, M. Pauza. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar G. Viselga, M. Pauza su knyga "Technologinių įrenginių elementų projektavimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Technologinių įrenginių elementų projektavimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė G. Viselga, M. Pauza. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Technologinių įrenginių elementų projektavimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Technologinių įrenginių elementų projektavimas" perkama kartu