0

Technologinių procesų automatizavimas (CD)

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2018-04-04 giedrius

Neveikia diskas, neskaito jo diskų skaitytuvas. Operacinė sistema xubuntu.

Informacija

Technologinių procesų automatizavimas (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Technologinių procesų automatizavimas (CD)" aprašymas

Metodiniai nurodymai skirti supažindinti studentus su automatinių sistemų valdymo technologija - terminologija, valdymo principais, metodika ir skaičiavimais. Tai turėtų padėti parinkti, analizuoti, projektuoti automatinio valdymo sistemas ir jų komponentus.

2018-04-04

Neveikia diskas, neskaito jo diskų skaitytuvas. Operacinė sistema xubuntu.

Parašykite atsiliepimą apie "Technologinių procesų automatizavimas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Elektros ir elektronikos inžinerija

Rimtas Žukauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Technologinių procesų automatizavimas (CD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Technologinių procesų automatizavimas (CD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Technologinių procesų automatizavimas (CD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Technologinių procesų automatizavimas (CD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimtas Žukauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Technologinių procesų automatizavimas (CD)" perkama kartu