0

Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai

  • Nemokamas knygos pristatymas
18,86 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 268
  • ISBN ar kodas: 9786094575600

2021-01-31 18.86 InStock
Į krepšelį
Knygos "Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai" aprašymas

Vadovėlyje "Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai" pateiktos pagrindinės žinios apie betoną, jo savybes ir jų priklausymą nuo technologinių veiksnių pokyčių. Nurodyta, kad betono gniuždomasis stipris nėra pagrindinė savybė, charakterizuojanti betoninių ir gelžbetoninių konstrukcijų elgseną. Tokios betono savybės, kaip deformacijų modulis, valkšnumas, traukumas, atsparumas aplinkai, yra jautresni technologijos ir naudojimo sąlygų pokyčiams.

Leidinyje "Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai" pateikiamos žinios apie konstrukcijų elgsenos priklausomybę nuo gamybos ir statybos veiksnių, apie glaudžią technologijos sąveiką ir abipusį ryšį su konstrukcijų projektavimu. Pateikiami teoriniai ir praktiniai duomenys apie konstrukcijų elgsenos pokyčius dėl technologinių procesų vykdymo nuokrypų ir technologijos metodų vertinimą projektuojant.


Vadovėlis "Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai" skiriamas visų pakopų statybos specialybių studentams ir specialistams, suinteresuotiems gaminti darnųjį betoną ir gelžbetonį.

Parašykite atsiliepimą apie "Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai, kurią skaitytojams dovanoja Gediminas Marčiukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gediminas Marčiukaitis su knyga Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Marčiukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Technologinių veiksnių įtaka betono ir gelžbetonio elgsenai" perkama kartu