0

Tegyvuoja meilė! Trečia knyga

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 1.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tegyvuoja meilė! Trečia knyga


2020-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tegyvuoja meilė! Trečia knyga" aprašymas

Trijų knygų serijos „Jiems pavydi net žvaigždės“ trečia knyga.

Po šimts pypkių, panele Forester, ką jūs čia veikiate?

Hartviko grafas mėgsta savo elgesiu šokiruoti aplinkinius. Tačiau šįkart jis pats pasijunta sukrėstas. Sprukdamas iš slapto pasimatymo grafas susiduria su panele Sara Forester... Naktį ant namo stogo, merkiant lietui!

Sara ieško sumaniai paslėpto deimanto. Tas erzinantis Hartas tik blaško dėmesį. Pasirodo, kad ir jis ieško to paties brangakmenio! Porelei tenka varžytis, bet tarp jų skraidančių kibirkštėlių nesustabdysi. Greitai Sara supranta, kad jos širdis geidžia visai kitokio lobio...

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

Parašykite atsiliepimą apie "Tegyvuoja meilė! Trečia knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tegyvuoja meilė! Trečia knyga, kurią skaitytojams dovanoja Laurie Benson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laurie Benson su knyga Tegyvuoja meilė! Trečia knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tegyvuoja meilė! Trečia knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laurie Benson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tegyvuoja meilė! Trečia knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tegyvuoja meilė! Trečia knyga" perkama kartu