0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisė į privatų gyvenimą

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-09-17

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 15.59 SoldOut

Knygos "Teisė į privatų gyvenimą" aprašymas

Teisė į privataus gyvenimo neliečiamumą Lietuvos Jurisprudencijoje įvertinta tik pastaraisiais dešimtmečiais, tačiau Lietuvos žmonės vis aktyviau identifikuoja privatumo pažeidimus ir vis dažniau siekia šią savo teisę ginti teisinėmis priemonėmis. Keičiasi ir pati privataus gyvenimo samprata, teisės pažeidimai identifikuojami vis naujose asmenų privataus gyvenimo srityse, todėl labai svarbu tas sritis atpažinti ir ištirti.

Knygos "Teisė į privatų gyvenimą" autorės tikslas – remiantis Europos Žmogaus Teisių Teismo ir Lietuvos teismų jurisprudencija atskleisti daugialypės, nuolat besiplėtojančios teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą turinį, apžvelgti iki šiol mažiau tyrinėtus probleminius šios konstitucinės teisės aspektus ir sritis, aptikti teorines bei praktines problemas ir pasiūlyti jų sprendimo būdų.

ĮVADAS

ĮVADASTeisė į privataus gyvenimo neliečiamumą Lietuvos jurisprudencijoje įtvirtinta tik pastaraisiais dešimtmečiais. Nors šios asmens konstitucinės teisės įgyvendinimo praktika dar tik skinasi kelią, tačiau Lietuvos žmonės vis aktyviau identifikuoja jų privatumo pažeidimus ir vis dažniau siekia šią savo teisę ginti teisinėmis priemonėmis.

Augant teisiniam demokratinės visuomenės sąmoningumui privataus gyvenimo samprata keičiasi, kartu stiprėja ir poreikis ginti žmogaus teisę į privataus gyvenimo neliečiamumą. Teisės pažeidimai identifikuojami vis naujose asmens privataus gyvenimo srityse, todėl labai svarbu tas sritis atpažinti ir ištirti. Kita vertus, vis didesnę grėsmę gyvenimo privatumui kelia spartėjanti globalizacija.

Šiuo metu Lietuvoje viena iš problemiškiausių sričių, kurioje galimybės pažeisti asmens gyvenimo privatumą yra didžiausios, — tai visuomenės informavimas. Pokomunistinėje visuomenėje žodžio laisvė dažnai laikoma absoliučia, pamirštant visuomenės informavimo priemonių atsakomybę. Teisinis informacijos ribojimas turint tikslą užtikrinti žmogaus teisę į privatų gyvenimą, jo garbės ir orumo apsaugą dažnai yra įvardijamas kaip cenzūra. Skaitant laikraščius ir stebint Lietuvos televizijų programas, naršant internetinėje erdvėje kartais susidaro įspūdis, kad viešojo asmens teisė į privataus gyvenimo neliečiamumą Lietuvoje iš viso neegzistuoja.

Šios knygos autorė jau prieš keletą metų yra tyrusi teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą problematiką. Kai kuriuos ypač aktualius teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą aspektus Lietuvos mokslininkai analizavo po Nepriklausomybės atgavimo. 

Šios monografijos tikslas — remiantis Europos Žmogaus Teisių Teismo ir Lietuvos teismų jurisprudencija atskleisti daugialypės, nuolat besiplėtojančios teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą turinį, apžvelgti iki šiol mažiau tyrinėtus (arba Lietuvos teisės moksle dar visiškai netyrinėtus) probleminius šios konstitucinės teisės aspektus ir sritis, aptikti teorines bei praktines problemas ir pasiūlyti tų problemų sprendimo būdų.


2020-09-17

Parašykite atsiliepimą apie "Teisė į privatų gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Teisė į privatų gyvenimą", kurią skaitytojams dovanoja Liudvika Meškauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liudvika Meškauskaitė su knyga "Teisė į privatų gyvenimą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teisė į privatų gyvenimą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudvika Meškauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teisė į privatų gyvenimą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teisė į privatų gyvenimą" perkama kartu