⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisė į teisingą teismą. Pagal Europos žmogaus teisių konvenciją

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 9.99 SoldOut

Knygos "Teisė į teisingą teismą. Pagal Europos žmogaus teisių konvenciją" aprašymas

Teisė į teisingą teismą – viena iš pagrindinių asmens teisių, įtvirtintų Lietuvos Respublikos Konstitucijoje bei Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijoje. Ši tiek iš Konstitucijos, tiek iš tarptautinių dokumentų kylanti asmens teisė yra gana plati, apima įvairius aspektus ir gali būti nagrinėjama kaip procesinio pobūdžio garantija, suponuojanti asmens teisę į tinkamą teisinį procesą. Autorė savo monografijoje tiria tikrai aktualius, mažai Lietuvos teisės moksle nagrinėtus su Konvencijos 6 straipsnio 1 dalyje įtvirtinta asmens teise į teisingą teismą susijusius klausimus. Teisės į teisingą teismą taikymo apimtis ir garantijos, teisės į teisingą teismą santykis su kitomis Konvencijoje įtvirtintomis žmogaus teisėmis – tai klausimai, kurie tiek teisės moksle, tiek teismų praktikoje kol kas interpretuojami nevienodai, dėl to valstybėms Konvencijos dalyvėms (taip pat ir Lietuvai) sunku tiek užtikrinti nacionalinės teisės atitikties Konvencijai įsipareigojimų vykdymą, tiek jos tinkamą taikymą. Vertinant monografijos temos aktualumą pabrėžtina ir tai, kad Konstitucinis Teismas yra konstatavęs, jog Europos Žmogaus Teisių Teismo jurisprudencija kaip teisės aiškinimo šaltinis aktuali ir Lietuvos teisės aiškinimui bei taikymui. Tai neabejotinai didina monografijos teorinį ir praktinį aktualumą, pabrėžia temos naujumą. Be to, autorė sėkmingai pasirinko pagrindinius nagrinėjamos temos klausimus ir pateikė nuodugnią, visapusišką šių klausimų analizę. Tyrimui panaudota labai daug specialios literatūros, gana plačiai ir kūrybingai remtasi EŽTT jurisprudencija. Monografijoje išsamiai, paliečiant įvairius, taip pat ir diskutuotinus aspektus, nagrinėjami klausimai, susiję su teisės į teisingą teismą taikymu civilinėse, administracinėse ir drausminėseKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Teisė į teisingą teismą. Pagal Europos žmogaus teisių konvenciją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės knygos

Lijana Štarienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Teisė į teisingą teismą. Pagal Europos žmogaus teisių konvenciją", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Teisė į teisingą teismą. Pagal Europos žmogaus teisių konvenciją" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Teisė į teisingą teismą. Pagal Europos žmogaus teisių konvenciją" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Teisė į teisingą teismą. Pagal Europos žmogaus teisių konvenciją"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lijana Štarienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Teisė į teisingą teismą. Pagal Europos žmogaus teisių konvenciją" perkama kartu