0

Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija

  • Nuolaida knygai -52%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,59 €
Kaina knygyne: 31,99 €*
Sutaupote: 16.40 € (52%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 688
  • ISBN ar kodas: 9786090701119

2020-11-30 15.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija" aprašymas

Monografijoje "Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija" analizuojami procedūrinio teisingumo tyrimai, teisėjų elgesio atitiktis procedūrinio teisingumo reikalavimams Lietuvos baudžiamojoje, civilinėje ir administracinėje justicijoje, nagrinėjama, kaip mūsų šalies nuteistieji, nukentėjusieji nuo nusikalstamų veikų bei civilinio ginčo šalys vertina teisėjų ir kitų teisėsaugos pareigūnų elgesį, lyginami 2004, 2011 ir 2015 metų tyrimų rezultatai, pristatomi vaikų, paauglių bei suaugusiųjų suvokto teisėjų ir teismų įvaizdžio ypatumai.

Monografija "Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija" skiriama psichologams, teisininkams, kriminologams, sociologams.

Autoriai: Ksenija Čunichina, Viktoras Justickis, Vita Mikuličiūtė, Vytautas Navickas, Vilmantė Pakalniškienė, Dovilė Petkevičiūtė-Barysienė, Dovilė Šeršniovaitė, Gintautas Valickas, Kristina Vanagaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija" perkama kartu