0

Teisės pagrindai

1.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-01-06 K

Informacija

Teisės pagrindai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Teisės pagrindai" aprašymas

Mokomosios knygos „Teisės pagrindai“ ketvirtojo leidimo parengimą ir išleidimą sąlygojo, visų pirma. didelė šios knygos paklausa ir skaitytojų palankūs atsiliepimai apie ją.
Vadovėlio tikslas yra neteisinių specialybių studentus ir kitus besidominčius asmenis patrauklia forma supažindinti su Lietuvos teisinės sistemos pagrindiniais aspektais, todėl knygos turinys yra aprašomojo konstatuojamojo pobūdžio ir tik koliziniais atvejais autorius reiškia savo nuomonę, taip pat pateikia kai kuriuos praktinius pavyzdžius.

2020-01-06

2020-01-06

Parašykite atsiliepimą apie "Teisės pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teisės pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Petras Algirdas Čiočys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petras Algirdas Čiočys su knyga Teisės pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teisės pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Algirdas Čiočys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teisės pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Teisės pagrindai" perkama kartu