0

Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui

  • Nuolaida knygai -52%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 41,13 €*
Sutaupote: 21.14 € (52%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 614
  • ISBN ar kodas: 9789955195597

2020-09-30 19.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui" aprašymas

Mokslo studija „Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui“ skiriama Mykolo Romerio universiteto Garbės profesoriaus M. Maksimaičio 80 metų jubiliejui paminėti.

Mokslo studijos autoriai, atsižvelgdami į prof. habil. dr. M. Maksimaičio mokslinių tyrinėjimų lauką – Lietuvos teisės bei teisinės minties istorija, – nusprendė teisės sistemą, jos problemas analizuoti retrospektyviai, tikėdamiesi rasti atsakymus į šių laikų analogiškus teisės klausimus.

Pirmoje leidinio „Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui“ dalyje dėmesys skiriamas istoriniams Lietuvos teisės raidos aspektams: LDK teisės raidai ir Pirmosios Respublikos teisės doktrinai.
Antroje dalyje analizuojamos tiek Lietuvos, tiek užsienio valstybių konstitucionalizmo raidos ypatybės ir problematika.

Parašykite atsiliepimą apie "Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui, kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Šapoka, Darijus Beinoravičius, Antanas Šenavičius ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Šapoka, Darijus Beinoravičius, Antanas Šenavičius ir kt. su knyga Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Šapoka, Darijus Beinoravičius, Antanas Šenavičius ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Teisės raida: retrospektyva ir perspektyva. Liber Amicorum Mindaugui Maksimaičiui" perkama kartu