0

Teisės teorijos uždavinynas

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 4,48 €*
Sutaupote: 1.99 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Teisės teorijos uždavinynas

  • Leidėjas: Leidykla "Mes"
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786099520261

2020-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teisės teorijos uždavinynas" aprašymas

Šis uždavinynas skirtas pradedantiems teisės studijas arba savarankiškai besidomintiems teisės teorijos problemomis. Jį sudaro trejopo pobūdžio užduočių grupės – pirmųjų sprendimus galima rasti teisės doktrinoje (vadovėliuose, monografijose ir pan.); antrųjų sprendimas leidžia susipažinti su pagrindiniais Lietuvoje galiojančiais teisės aktais; sprendžiant trečios grupės užduotis, būtina analizuoti teismų jurisprudenciją, tokiu būdu pradedant įdomią ir naudingą pažintį su žmonių tarpusavio santykiuose kylančiomis realiomis teisinėmis problemomis bei jų sprendimo būdais.

Parašykite atsiliepimą apie "Teisės teorijos uždavinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teisės teorijos uždavinynas, kurią skaitytojams dovanoja Linas Baublys, Roberta Firavičiūtė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Linas Baublys, Roberta Firavičiūtė ir kt. su knyga Teisės teorijos uždavinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teisės teorijos uždavinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Linas Baublys, Roberta Firavičiūtė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teisės teorijos uždavinynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Teisės teorijos uždavinynas" perkama kartu