0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisėsaugos institucijos

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,93 €*
Sutaupote: 3.44 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teisėsaugos institucijos" aprašymas

Vadovėlyje "Teisėsaugos institucijos" pateikiama teisėsaugos funkcijas vykdančių institucijų struktūra, išryškinami teisėsaugos institucijoms būdingi požymiai ir pateikiama šių institucijų sąvoka. Analizuojamos valstybės valdžios statusą turinčios ir tokio statuso neturinčios teisėsaugos institucijos.
Skaitytojui sistemiškai apibūdinamos pagrindinių Lietuvos Respublikos teisėsaugos institucijos rūšys – Lietuvos Respublikos teismai, prokuratūra, policija ir kitos ikiteisminio tyrimo institucijos, taip pat advokatūra, notariatas, antstoliai.
Autorius, Mykolo Romerio universiteto docentas dr. Gintautas Danišauskas, analizuoja šių teisėsaugos institucijų statusą, tarpusavio santykį, kompetenciją ir funkcijas, vadovaudamasis norminiais aktais, galiojusiais iki 2012 m. liepos 1 dienos.

Knyga "Teisėsaugos institucijos" skiriama teisės specialybės studentams, teisininkams praktikams ir visiems besidomintiems teisėsaugos institucijų veikla.


  • Autorius: Gintautas Danišauskas
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 438
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955616832

Parašykite atsiliepimą apie "Teisėsaugos institucijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Teisėsaugos institucijos", kurią skaitytojams dovanoja Gintautas Danišauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintautas Danišauskas su knyga "Teisėsaugos institucijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teisėsaugos institucijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintautas Danišauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teisėsaugos institucijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teisėsaugos institucijos" perkama kartu