0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.04 SoldOut

Knygos "Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje" aprašymas

Knygoje „Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje“ autorė tarptautinių ir viršnacionalinių standartų kontekste apžvelgia Lietuvos tautinių mažumų teisių apsaugos problemas. Nepriklausomos Lietuvos valstybės užtikrinto tautinių mažumų teisinio statuso tema iki šiol nėra sulaukusi nuodugnios analizės. Be to, pabandyti susisteminti visą su Lietuvos tautinių mažumų apsauga susijusių klausimų spektrą autorė ėmėsi vedina ir praktinių paskatų – 2010 m. sausio 1 d. Lietuvoje neteko galios Tautinių mažumų įstatymas, vadinasi, nesiliaujant diskusijoms dėl naujojo teisės akto, visapusiškai aptarti šį klausimą yra ypač svarbu. Kalbant apie praktinius temos aspektus, daugiausia dėmesio knygoje skiriama gausiausių mažumų – lenkų, rusų, taip pat žydų ir kt. – padėčiai aptarti.


  • Autorius: Elžbieta Kuzborska
  • Leidėjas: Artprint
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099518121

Parašykite atsiliepimą apie "Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje", kurią skaitytojams dovanoja Elžbieta Kuzborska. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elžbieta Kuzborska su knyga "Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elžbieta Kuzborska. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje" perkama kartu