BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-30 Skaitytojas

O tai sovietmečiu teisingumo parodijos nebuvo?


2022-09-30 9.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)" aprašymas

Knyga "Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)" skirta visuomenei susipažinti kaip jų nerenkama valdžia – teismai ir teisėjai atlieka konstitucinę pareigą – nustato „teisingumą". Asmenims, besidomintiems bendros dalinės nuosavybės objektų priežiūra, naudojimu, valdymu. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų bei žemės sklypų, savininkams ginantiems savo teises ir pareigas mokėti tiek, kiek priklauso pagal įstatymą. Asmenims šiais klausimais kovojantiems su bendrijų administracija, savivaldybės paskirtais administratoriais. Teisininkams, dalyvaujantiems bylose, kuriose nagrinėjamos analogiškos ar panašios knygoje aprašytos situacijos.

Petras Navikas kilęs iš Kėdainių krašto. Šį pasaulį išvydo Truskavoje. Mokėsi šio miestelio pradžios bei Ramygalos ir Šėtos vidurinėse mokyklose. įgijo finansų ir kredito specialybę Vilniaus universitete. Pradėjo dirbti Liaudies ūkio tarybos Maisto pramonės valdyboje finansininku, vėliau ėjo šios valdybos ir Maisto pramonės ministerijos ekonomikos skyriaus viršininko pareigas. daugiau kaip dvidešimt metų dirbo Vyriausybės patarėju pramonės klausimais.
Lietuvai atkūrus nepriklausomybę dvejus metus ėjo Žemės ūkio ministerijos Maisto pramonės departamento direktoriaus pavaduotojo pareigas. Vėliau dešimt metų dirbo mokesčių srityje: Vilniaus mokesčių inspekcijos vyriausiuoju inspektoriumi, šeštosios Vyriausybės patarėju finansų ir iždo klausimais, finansų viceministru, šalies VMI viršininku, konsultantu mokesčių, finansų ir valdymo klausimais. 2001 metais Prezidento Valdo Adamkaus paskirtas Valstybines lošimų priežiūros komisijos nariu.
Mokesčių klausimais stažavosi JAV. Danijoje, Prancūzijoje, Austrijoje. Parašė knygas „Anapus valdžios durų“, .Mokesčių labirintai“, Teisybes beieškant“, „Azartinių lošimų priežiūros kronika“, „Korupcijos globa", „Iš praeities į ateitį", „Teisingumo parodija“. Paskelbė per 330 straipsnių mokesčių politikos, jų administravimo, finansų, valstybinių įmonių valdymo ir kitais klausimais. Jam suteiktas Lietuvos nusipelniusio ekonomisto garbes vardas.


  • Autorius: Petras Navikas
  • Leidėjas: Petras Navikas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094554957

Kiti taip pat domėjosi


2020-08-30

O tai sovietmečiu teisingumo parodijos nebuvo?

Parašykite atsiliepimą apie "Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kita teisinė literatūra

Petras Navikas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Petras Navikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Teisingumo parodija (neišgalvota, o išgyventa istorija)" perkama kartu