0

Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai

  • Nuolaida knygai -43%
Internetu: 3,99 €
Knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955616184

2020-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Skaitytojų dėmesiui teikiamas leidinys "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" praplečia žinias apie viduramžių Lietuvos teismų veiklą ir jos teisinį reguliavimą.
Remiantis istorijos šaltiniais, Lietuvoje ir užsienyje paskelbtais mokslo darbais, atsakoma į sudėtingesnius ir literatūroje dažniausiai aplenkiamus klausimus, teikiama platesnė nei įprasta LDK teisės ir teisingumo vizija, skatinama pažvelgti į kai kuriuos galiojančios teisės institutus kaip į sudėtingą ir turintį savo istoriją teisinį reiškinį.

Leidinyje nagrinėjama LDK pasaulietinių ir bažnytinių teismų kompetencijos atribojimo problema, valstybinių išvažiuojamųjų, trečiųjų ir kuopos teismų veikla sprendžiant žemės ginčus jų kilimo vietoje, istorinė įrodymų samprata ir hierarchinė įrodymų sistema, atskleidžiamos teismo antstolio instituto ištakos viduramžių Lietuvos teisėje, analizuojami dažnai tapatinami liudytojų ir priesaikos pagalbininkų institutai, aptariami painūs bylų priklausymo klausimai.

Leidinys "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" skiriamas aukštųjų mokyklų teisės ir istorijos specialybių studentams, doktorantams ir dėstytojams, visiems, kurie domisi Lietuvos teisės istorija.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu