0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai


2021-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" aprašymas

Skaitytojų dėmesiui teikiamas leidinys "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" praplečia žinias apie viduramžių Lietuvos teismų veiklą ir jos teisinį reguliavimą.
Remiantis istorijos šaltiniais, Lietuvoje ir užsienyje paskelbtais mokslo darbais, atsakoma į sudėtingesnius ir literatūroje dažniausiai aplenkiamus klausimus, teikiama platesnė nei įprasta LDK teisės ir teisingumo vizija, skatinama pažvelgti į kai kuriuos galiojančios teisės institutus kaip į sudėtingą ir turintį savo istoriją teisinį reiškinį.

Leidinyje nagrinėjama LDK pasaulietinių ir bažnytinių teismų kompetencijos atribojimo problema, valstybinių išvažiuojamųjų, trečiųjų ir kuopos teismų veikla sprendžiant žemės ginčus jų kilimo vietoje, istorinė įrodymų samprata ir hierarchinė įrodymų sistema, atskleidžiamos teismo antstolio instituto ištakos viduramžių Lietuvos teisėje, analizuojami dažnai tapatinami liudytojų ir priesaikos pagalbininkų institutai, aptariami painūs bylų priklausymo klausimai.

Leidinys "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" skiriamas aukštųjų mokyklų teisės ir istorijos specialybių studentams, doktorantams ir dėstytojams, visiems, kurie domisi Lietuvos teisės istorija.


  • Autorius: Jevgenij Machovenko
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616184

Parašykite atsiliepimą apie "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai, kurią skaitytojams dovanoja Jevgenij Machovenko. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jevgenij Machovenko su knyga Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jevgenij Machovenko. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" perkama kartu