⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" aprašymas

Skaitytojų dėmesiui teikiamas leidinys "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" praplečia žinias apie viduramžių Lietuvos teismų veiklą ir jos teisinį reguliavimą.
Remiantis istorijos šaltiniais, Lietuvoje ir užsienyje paskelbtais mokslo darbais, atsakoma į sudėtingesnius ir literatūroje dažniausiai aplenkiamus klausimus, teikiama platesnė nei įprasta LDK teisės ir teisingumo vizija, skatinama pažvelgti į kai kuriuos galiojančios teisės institutus kaip į sudėtingą ir turintį savo istoriją teisinį reiškinį.

Leidinyje nagrinėjama LDK pasaulietinių ir bažnytinių teismų kompetencijos atribojimo problema, valstybinių išvažiuojamųjų, trečiųjų ir kuopos teismų veikla sprendžiant žemės ginčus jų kilimo vietoje, istorinė įrodymų samprata ir hierarchinė įrodymų sistema, atskleidžiamos teismo antstolio instituto ištakos viduramžių Lietuvos teisėje, analizuojami dažnai tapatinami liudytojų ir priesaikos pagalbininkų institutai, aptariami painūs bylų priklausymo klausimai.

Leidinys "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" skiriamas aukštųjų mokyklų teisės ir istorijos specialybių studentams, doktorantams ir dėstytojams, visiems, kurie domisi Lietuvos teisės istorija.


  • Autorius: Jevgenij Machovenko
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616184

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai", Jevgenij Machovenko. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jevgenij Machovenko su knyga "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jevgenij Machovenko. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai" perkama kartu