0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 38,99 €
Kaina knygyne: 39,98 €*
Sutaupote: 0.99 € (3%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Teisininkų profesinė etika


2021-06-30 38.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teisininkų profesinė etika" aprašymas
"Mielas skaitytojau, džiaugiamės galėdami pristatyti pirmąjį (!) Lietuvoje teisininkų etikai skirtą vadovėlį. Mūsų nuomone, rengiant teisininkus profesinė etika yra vienas kertinių dalykų, tačiau tai yra, ko gero, vienintelė teisės disciplina, kai per Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį nebuvo išleista jai skirto vadovėlio. Iš tiesų iki šiol Lietuvoje teisininkų profesinės veiklos standartų ir etikos tematikai buvo skiriama nepakankamai dėmesio, todėl Vytauto Didžiojo universiteto (toliau - VDU) mokslininkai neatsitiktinai ėmėsi šios tematikos tyrimų ir pirmieji Lietuvoje šią discipliną kaip privalomą įtraukė į teisės studijų programas." Autoriai


Parašykite atsiliepimą apie "Teisininkų profesinė etika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

Julija Kiršienė, Vygantas Malinauskas, Paulius Astromskis ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Teisininkų profesinė etika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Teisininkų profesinė etika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Teisininkų profesinė etika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Teisininkų profesinė etika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Julija Kiršienė, Vygantas Malinauskas, Paulius Astromskis ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Teisininkų profesinė etika" perkama kartu