0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tekančio laiko ženklai

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 5,59 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 1.90 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tekančio laiko ženklai


2021-06-30 5.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tekančio laiko ženklai" aprašymas
"Kiekvienas straipsnis parašytas su didžia atsakomybe ir aiškiu nusistatymu prieš viešų svarstymų trumparegiškumą, atsitiktinių „nuomonių“ standartus, skubotų ir perdėm tendencingų įspūdžių šliaužimą daiktų ir reiškinių paviršiumi. Svarbiausia čia yra tai, kad autorė visur apimta gilaus nerimo dėl to, kas iki šios dienos tebevyksta Lietuvoje, kad ji yra itin jautri ir moraliniam pakrikimui, ir neaiškiai tautos bei jos kultūros ateičiai, ir socialinei atskirčiai, kad pastebi daug ką, kas dažniausiai prasprūsta pro politikų ir žiniasklaidos akis. Didelį įspūdį daro visos knygos dramaturgija, atsiverianti dvasinėmis grumtynėmis tarp vis iš naujo užgriūvančių šiurpių realybės išgyvenimų, gražių permainų paguodos bei negęstančios vilties blyksnių.
V. Zaborskaitės knyga "Tekančio laiko ženklai" turėtų gulėti ant politikų ir visuomeninės nuomonės formuotojų stalo. Ji galėtų daug kuo pagerinti mūsų debatų kultūrą."

Krescencijus Stoškus

  • Autorius: Vanda Zaborskaitė
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986094784

Parašykite atsiliepimą apie "Tekančio laiko ženklai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tekančio laiko ženklai, kurią skaitytojams dovanoja Vanda Zaborskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vanda Zaborskaitė su knyga Tekančio laiko ženklai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tekančio laiko ženklai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vanda Zaborskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tekančio laiko ženklai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tekančio laiko ženklai" perkama kartu