0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tekstilės dizaino ir technologijos bakalauro baigiamojo darbo metodiniai nurodymai

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tekstilės dizaino ir technologijos bakalauro baigiamojo darbo metodiniai nurodymai" aprašymas

Leidinį sudaro keturios dalys, kurių pirmojoje pateiktos bendrosios žinios apie bakalauro baigiamąjį darbą, o kitos trys dalys skirtos trims technologijoms – siūlų gamybai, audimui ir mezgimui. Kiekvienoje šių dalių pateikta atitinkamos gamybos srities technologinės dalies struktūra, nurodytos rekomendacijos, visos skaičiavimams atlikti būtinos formulės. Metodiniai nurodymai skirti studentams, studijuojantiems pagal studijų programą „Tekstilės dizainas ir technologija“. Leidinys taip pat naudingas atliekant siūlų gamybos, audimo ir mezgimo semestrinius darbus.Parašykite atsiliepimą apie "Tekstilės dizaino ir technologijos bakalauro baigiamojo darbo metodiniai nurodymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tekstilės dizaino ir technologijos bakalauro baigiamojo darbo metodiniai nurodymai", kurią skaitytojams dovanoja Daiva Mikučionienė, Vaida Jonaitienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Mikučionienė, Vaida Jonaitienė ir kt. su knyga "Tekstilės dizaino ir technologijos bakalauro baigiamojo darbo metodiniai nurodymai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tekstilės dizaino ir technologijos bakalauro baigiamojo darbo metodiniai nurodymai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Mikučionienė, Vaida Jonaitienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tekstilės dizaino ir technologijos bakalauro baigiamojo darbo metodiniai nurodymai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tekstilės dizaino ir technologijos bakalauro baigiamojo darbo metodiniai nurodymai" perkama kartu