0

Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786090205426

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas" aprašymas

Mokomojoje knygoje supažindinama su tekstilės medžiagomis, gaminiais ir produktais, taip pat tektilės technologiniais procesais ir tekstilės dizaino pagrindais.

Parašykite atsiliepimą apie "Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas, kurią skaitytojams dovanoja Salvinija Petrulytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Salvinija Petrulytė su knyga Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salvinija Petrulytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tekstilės technologijų pagrindai ir dizainas" perkama kartu