0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika

Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 1.30 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 5.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" aprašymas

Mokomoji knyga skirta pirmos pakopos tekstilės dizaino ir technologijos studijų programą studijuojantiems studentams, atliekant tekstilės technologinių procesų mokomąją praktiką. Leidinyje pateiktos žinios apie verpimo, audimo ir mezgimo įrenginių valdymą, technologinių procesų praktinį panaudojimą, tekstilės produkto gamybos galimybes. Mokomosios praktikos metu studentai įtvirtins studijų metu įgytas teorines žinias bei galės valdyti tekstilės technologinius procesus.Parašykite atsiliepimą apie "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika", kurią skaitytojams dovanoja Vaida Jonaitienė, Eglė Kumpikaitė, Rasa Treigienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vaida Jonaitienė, Eglė Kumpikaitė, Rasa Treigienė su knyga "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaida Jonaitienė, Eglė Kumpikaitė, Rasa Treigienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" perkama kartu