-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika

2022-08-31 5.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" aprašymas

Mokomoji knyga skirta pirmos pakopos tekstilės dizaino ir technologijos studijų programą studijuojantiems studentams, atliekant tekstilės technologinių procesų mokomąją praktiką. Leidinyje pateiktos žinios apie verpimo, audimo ir mezgimo įrenginių valdymą, technologinių procesų praktinį panaudojimą, tekstilės produkto gamybos galimybes. Mokomosios praktikos metu studentai įtvirtins studijų metu įgytas teorines žinias bei galės valdyti tekstilės technologinius procesus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika", Vaida Jonaitienė, Eglė Kumpikaitė, Rasa Treigienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vaida Jonaitienė, Eglė Kumpikaitė, Rasa Treigienė su knyga "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaida Jonaitienė, Eglė Kumpikaitė, Rasa Treigienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tekstilės technologinių procesų mokomoji praktika" perkama kartu