TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Teksto perteikimas balsu

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.49 SoldOut

Knygos "Teksto perteikimas balsu" aprašymas

Knygoje pateikiamos kalbos lavinimo pratybų ir savarankiško darbo užduotys, parengtos pagal lietuvių autorių prozos ir poezijos tekstus. Nurodoma literatūra ir šaltiniai.
Studijų knyga skiriama teatro krypties studijų studentams ir dėstytojams, dramos / teatro būrelių mokytojams ir moksleiviams scenos kalbai tobulinti.
Ji taip pat teiktina humanitarams, kurių mokymosi programoje yra fonetikos, retorikos, kirčiavimo moduliai.
Knyga iš dalies galės naudotis įvairių kitų fakultetų studentai, kurių mokomajame procese yra specialybės kalbos kursas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Teksto perteikimas balsu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Janina Švambarytė-Valužienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Teksto perteikimas balsu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Teksto perteikimas balsu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Teksto perteikimas balsu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Teksto perteikimas balsu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Janina Švambarytė-Valužienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Teksto perteikimas balsu" perkama kartu