0

Pirkėjų atsiliepimai

Teksto suvokimo užduotys, 1 klasei

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-18 Edita

Penkiamečiui buvo per lengva. Manau, kad pirmokui visai nebūtų ką veikti :)


2022-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teksto suvokimo užduotys, 1 klasei" aprašymas

Leidinyje "TEKSTO SUVOKIMO UŽDUOTYS 1 klasei" yra teksto suvokimo užduotys, kuriose po 5–8 klausimus. Pateikiami 2–4 galimi atsakymai. Klausimais tikrinama, kaip vaikas suvokia laiką, įvykių seką, supažindinama su įvairiomis gyvenimo situacijomis, naminias ir laukiniais gyvūnais. Daugelyje tekstų akcentuojamas bendravimas su šeima, draugais, gyvūnais.
Leidinio pabaigoje spausdinami atsakymai. Teksto suvokimo užduotys skiriamos bendrojo lavinimo mokyklų 1 klasių mokiniams.


  • Autorius: Vytautas Šalavėjus
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323747

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-18

Penkiamečiui buvo per lengva. Manau, kad pirmokui visai nebūtų ką veikti :)

Parašykite atsiliepimą apie "Teksto suvokimo užduotys, 1 klasei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Teksto suvokimo užduotys, 1 klasei", kurį pristato Vytautas Šalavėjus. Siūlome ne tik išsamų "Teksto suvokimo užduotys, 1 klasei" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Šalavėjus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Teksto suvokimo užduotys, 1 klasei". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Teksto suvokimo užduotys, 1 klasei" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Teksto suvokimo užduotys, 1 klasei" perkama kartu