0

Pirkėjų atsiliepimai

Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones" aprašymas

Tik grožinis pasaulis man atrodo rožinis...

GIEDRA RADVILAVIČIŪTĖ (g. 1960)

Nacionalinė kultūros ir meno premija „už skvarbią visuomenės analizę, už eseistinio teksto kokybę" (2015)

Europos Sąjungos literatūros premija už knygą „Šiąnakt aš miegosiu prie sienos" (2010)"Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones"
- trečioji rašytojos knyga. Ankstesnės: "Suplanuotos akimirkos. Esė rinktinė" (2004) ir "Šiąnakt aš miegosiu prie sienos. Esė rinkinys" (2010).


"Giedrą Radvilavičiūtę dėl maudymosi kitų autorių tekstuose - knygose, žurnaluose, filmuose, paveiksluose - bent iš dalies galima laikyti, tariant nūnai madingu ir dar nenudėvėtu terminu, postprodukcine' rašytoja [...] G. R. literatūriniai judesiai, [...] įvairių žargonų supynimas, harmoningais sąskambiais ir disonansais grįstų frazių gamyba, smagūs taiklūs posakiai, - šie judesiai ne tik suteikia teksto skaitymo malonumą, bet ir turi galios sukelti ekstaze..."


Alfonsas Andriuškevičius, Šiaurės Atėnai


"Radvilavičienės tekstai bando atskleisti tiesą, kuri savaime nėra akivaizdi, vienareikšmė, faktais išsemiama. Ji atveriama neslepiamu poetiniu mąstymu: „patikrinkite, koks vėjo skonis..."


Nora Bossong, iš įžangos G. R. esė rinkinio vokiškajam leidiniui


"[G. R. eseistika] konceptualiai elegantiška kaip fizikos lygtis, su pasakojimais pasakojimuose, išryškinanti teksto bei tikrovės sąveiką ir vaizduojanti gyvus charakterius, įsipynusius į sluoksniuotą naratyvą.

Vincent Czyz, World Books Revievv: Best Europcan h'iction 2010

  • Autorius: Giedra Radvilavičiūtė
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 233
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098205084

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones", Giedra Radvilavičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Giedra Radvilavičiūtė su knyga "Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giedra Radvilavičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tekstų persekiojimas. Esė apie rašytojus ir žmones" perkama kartu