-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri, arba perlai kiaulėms

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 6.95 SoldOut

Knygos "Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri, arba perlai kiaulėms" aprašymas

Buitinė fantasmagorija šiame ekscentriškame ir pašaipiame kūrinyje glaudžiai persipina su Amerikos „aukso amžiaus“ – XX a. šeštojo dešimtmečio – vertybių bei gyvenimo būdo kritika. Kaip tik tuo metu JAV klestėjo „amerikietiškosios svajonės“ ir „gerovės visuomenės“ mitai, užvaldę milijonų amerikiečių protus bei sąmonę. Visi it išprotėję troško kuo greičiau pralobti ir nuoširdžiai tikėjo „gerais milijonieriais“, iš idėjos šelpiančiais varguolius ir išleidžiančiais jiems visus savo pinigus. Kaip tik tokią Ameriką romane „Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri“ parodijuoja didžiausias XX a. amerikiečių literatūros meistras Kurtas Vonnegutas.

Romanas pasakoja, kaip pagrindinis romano herojus, milžiniškus turtus paveldėjęs ekscentriškas milijonierius Eliotas Rouzvoteris, turbūt apimtas kažkokios neaiškios gerumo manijos, įkūrė labdaros fondą ir visa galva paniro į gaisrininkų klubų, savišalpos kasų ir vargšų bendruomenių reikalus. Jis atitrūksta nuo aukštuomenės gyvenimo, mielai padeda pagalbos prašantiems žmonėms ir švaisto pinigus į visas puses. Tuo susirūpina Rouzvoterio artimieji, panorę įrodyti, kad milijonierius tiesiog išprotėjo ir perimti jo turtus. K. Voneggutas, sumaniai vesdamas skaitytoją tariamos milijonieriaus beprotybės vingiais, tarsi užduoda retorinį klausimą – ar tik neišprotėjo visa ši pinigų kulto pavergta visuomenė? Atsakymas turėtų būti teigiamas, nes jau knygos epigrafe autorius netiesiogiai paaiškina tokios beprotystės priežastį: „Nors šis pasakojimas apie žmones, pagrindinį vaidmenį jame vaidina tam tikra pinigų suma, lygiai kaip tam tikras medaus kiekis galėtų vaidinti pagrindinį vaidmenį pasakojime apie bites.“
Iš anglų kalbos vertė Povilas Gasiulis


  • Autorius: Kurt Vonnegut
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • Formatas: 12x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094270659

Parašykite atsiliepimą apie "Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri, arba perlai kiaulėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri, arba perlai kiaulėms", Kurt Vonnegut. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kurt Vonnegut su knyga "Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri, arba perlai kiaulėms" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri, arba perlai kiaulėms" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kurt Vonnegut. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri, arba perlai kiaulėms" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Telaimina jus Dievas, pone Rouzvoteri, arba perlai kiaulėms" perkama kartu