0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko?

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (67%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-06 VAIDA

Labai gražios įstorijos.

Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko?


2021-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko?" aprašymas

Neringa Čereškevičienė – televizijos laidų „Tele bim-bam“ vedėja, vaikų muzikos grupės vadovė, daugiau nei 100 dainų vaikams autorė ir atlikėja, ikimokyklinių vaikų ugdymo įstaigų įkūrėja.

„O kas gi liko?“ – pirmoji autorės knyga. Trumpų istorijų rinkinys skirtas 3–8 metų vaikams – tiems, kuriems dar skaito tėveliai, ir tiems, kurie jau moka skaityti patys.

Lengva kalba piešiami nuotaikingi ir svarbūs nutikimai vabalėlių, katinų, burbulų ir paukščių gyvenime primena „Tele bim-bam“ dainas – lengvai įsimenami ir lieka atmintyje visą gyvenimą.2021-03-06

Labai gražios įstorijos.

2021-03-01

Mano anukui labai patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko?, kurį parašė Neringa Čereškevičienė. Siūlome ne tik išsamų Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Neringa Čereškevičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko?" perkama kartu