0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Telefono pokalbiai anglų kalba

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Telefono pokalbiai anglų kalba


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.87 SoldOut
Knygos "Telefono pokalbiai anglų kalba" aprašymas
Leidinį sudaro 10 skyrių, kuriuose nagrinėjami šie klausimai: kaip sutarti susitikimo laiką, vesti konferenciją, užsakyti lėktuvo bilietą, parengti projektą, derėtis dėl sutarties ir kt. Pateikiama nemaža privataus ir tarnybinio pokalbio pavyzdžių, patariama, kaip prisistatyti skambinant ar pakėlus ragelį, paprašyti pakviesti asmenį. Skiriama mokytis savarankiškai, jau turintiems tam tikrų anglų kalbos žinių, arba norintiems turimas žinias įtvirtinti.

  • Autorius: Lynn Weston
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 477155830091

Parašykite atsiliepimą apie "Telefono pokalbiai anglų kalba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Telefono pokalbiai anglų kalba, kurią skaitytojams dovanoja Lynn Weston. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lynn Weston su knyga Telefono pokalbiai anglų kalba jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Telefono pokalbiai anglų kalba patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lynn Weston. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Telefono pokalbiai anglų kalba palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Telefono pokalbiai anglų kalba" perkama kartu