0

Pirkėjų atsiliepimai

Ten, kur gieda vėžiai (minkšti viršeliai)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-06 Genovaitė

Puiki knyga


2022-08-31 11.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ten, kur gieda vėžiai (minkšti viršeliai)" aprašymas

Laukinių Afrikos gyvūnų tyrinėtojos septyniasdešimtmetės Delios Owens literatūrinis debiutas „Ten, kur gieda vėžiai" tapo pasauline knygų leidybos sensacija.

Per trejus metus pasaulyje parduota daugiau nei 12 mln. egzempliorių.
Nuo 2019 m. sausio – Amazon ir The New York Times bestselerių sąraše, didžiąją dalį laiko – Nr. 1.
Leidybos teisės parduotos 49 šalyse.

Pagal romaną sukurto filmo, kuriame pagrindinį Kajos vaidmenį atlieka jaunoji Holivudo žvaigždė Daisy Edgar-Jones, premjera numatyta 2022 m. liepą.

Pelkių Dukra vadinama Kaja Klark atokaus Šiaurės Karolinos miestelio Barkli Kouvo gyventojams yra neįmenama paslaptis, ji niekinama ir laikoma atmata. Palikta motinos, vėliau – ir keturių brolių bei seserų, Kaja auga pelkių apsuptyje tik su tėvu, kuriam nėmaž nerūpi ir kuris netrukus dingsta. Apleista ir izoliuota Kaja išmoksta pragyventi iš to, ką siūlo gamta, toje derlingoje ją supančioje aplinkoje randa ir paguodą.

Tapusi paaugle Kaja susibičiuliauja su vietiniu vaikinu Teitu Vokeriu, šis imasi mokyti ją skaityti. Laukinis merginos grožis nepalieka abejingo ir Čeiso Endriuso, „miestelio pažibos ir geriausio įžaidėjo". Tad kai pelkėse 1969-ųjų spalį aptinkamas jo lavonas, Kaja tampa pagrindine įtariamąja.

„Ten, kur gieda vėžiai" – ne tik istorija apie meilę ir nusikaltimą, ne tik odė laukinei gamtai. Tai skausmingai gražus pasakojimas apie žmogaus sugebėjimą išlikti.


  • Pavadinimas originalo kalba: Where The Crawdads Sing
  • Autorius: Delia Owens
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094872754
  • Vertėjas: Anita Kapočiūtė, Vidas Morkūnas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-07-06

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Ten, kur gieda vėžiai (minkšti viršeliai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ten, kur gieda vėžiai (minkšti viršeliai)", Delia Owens. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Delia Owens su knyga "Ten, kur gieda vėžiai (minkšti viršeliai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ten, kur gieda vėžiai (minkšti viršeliai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Delia Owens. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ten, kur gieda vėžiai (minkšti viršeliai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ten, kur gieda vėžiai (minkšti viršeliai)" perkama kartu