Knygų išpardavimas: net 4900 knygų! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tenisas. Žaidimo technika ir taktika

2022-06-30 6.34 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tenisas. Žaidimo technika ir taktika" aprašymas

Šioje knygoje pateikiamas visiškai naujas požiūris į teniso mokymąsi. Detaliai pateikiami žaidimo smūgiai: aprašomi ir iliustruojami iš įvairių pozicijų: iš priekio, nugaros, dešinės, kairės ir viršaus. Toks 360 laipsnių kampu pateikiamas vaizdas parodo, kaip, atliekant vieną ar kitą smūgį, juda kūnas, raketė, kokia kojų padėtis, stovėsena.

Išnagrinėję iliustracijas patys lengvai išmoksite:
- įvairių smūgių technikos
- paduoti kamuoliuką stipriai įsukant
- smūgiuoti kamuoliuką ore
- tiksliau priimti paduotą kamuoliuką
- laisviau ir tiksliau judėti

Taip pat rasite skyrių, kuriame aprašyta vienetų ir dvejetų žaidimo taktika.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tenisas. Žaidimo technika ir taktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tenisas. Žaidimo technika ir taktika", John Littleford, Andrew Magrath. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar John Littleford, Andrew Magrath su knyga "Tenisas. Žaidimo technika ir taktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tenisas. Žaidimo technika ir taktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Littleford, Andrew Magrath. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tenisas. Žaidimo technika ir taktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tenisas. Žaidimo technika ir taktika" perkama kartu