⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 24.99 SoldOut

Knygos "Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974" aprašymas

Archyvinėmis fotografijomis ir dailininko Teodoro Kazimiero Valaičio darbais gausiai iliustruotoje knygoje "Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974" pirmąsyk išsamiai nušviečiamas anksti mirusio ir šiandieniniam žiūrovui mažai žinomo dailininko gyvenimo ir kūrybos kelias, pristatomi visi žinomi jo darbai, skelbiami amžininkų prisiminimai, suregistruotos parodos, parengtas kūrinių katalogas, bibliografija.

Atskirai, kaip katalogo priedas, pateikiamas istoriko N. Šepečio straipsnis apie T. K. Valaitį ir jo laikmetį.Parašykite atsiliepimą apie "Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974", Giedrė Jankevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Giedrė Jankevičiūtė su knyga "Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giedrė Jankevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teodoras Kazimieras Valaitis. 1934–1974" perkama kartu