⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Teorinė partitūros analizė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.07 SoldOut

Knygos "Teorinė partitūros analizė" aprašymas

Leidinys "Teorinė partitūros analizė" - tai metodinės rekomendacijos studentams.

Loreta Augėnaitė 1979 m. baigė Lietuvos valstybinę konservatoriją ir įgijo dėstytojo ir liaudies instrumentų orkestro dirigento kvalifikacijas. 1985 m. Sankt Peterburgo meno akademijoje baigė asistentūrą (orkestrinis dirigavimas). Grodama akordeonu solo surengė 4 koncertus-rečitalius, dalyvavo virš 75 koncertų, su akordeonininkų bei liaudiškos muzikos instrumentiniais ansambliais – virš 300 koncertų Lietuvoje ir užsienyje. Su liaudies muzikos studijų programos liaudies instrumentų orkestru ruošė programas ir dirigavo 11 koncertuose (CD “Klaipėdos universiteto liaudiškos muzikos kolektyvai”). Nuolat organizuoja ir veda akordeono muzikos koncertus Klaipėdos apskrityje. Aranžavo 72 kūrinius akordeonininkų ansambliams. Lektorė yra Lietuvos akordeonistų asociacijos narė, Lietuvos akordeonininkų konkursų vertinimo komisijos narė.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Teorinė partitūros analizė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Teorinė partitūros analizė", Loreta Augėnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Loreta Augėnaitė su knyga "Teorinė partitūros analizė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teorinė partitūros analizė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Loreta Augėnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teorinė partitūros analizė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teorinė partitūros analizė" perkama kartu