0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika

Kaina internetu: 8,19 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1.10 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika


2021-07-31 8.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika" aprašymas

Rengiant medžiagą siekta, kad uždaviniai apimtų pagrindinius dinamikos dėsnius ir teoremas, kad dinamikos uždaviniuose būtų integruotos statikos ir kinematikos žinios. Todėl šioje knygoje, be plačiai taikomų taško ir sistemos dinamikos uždavinių, pateikti analizinės mechanikos uždaviniai, leidžiantys studentams lengviau ir greičiau įsisavinti sudėtingų dinamikos sistemų judesių analizės metodiką taikant Lagranžo ir Dalambero lygtis.Parašykite atsiliepimą apie "Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika, kurią skaitytojams dovanoja Marija Eidukevičiūtė, Jūratė Mikučionienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marija Eidukevičiūtė, Jūratė Mikučionienė ir kt. su knyga Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Eidukevičiūtė, Jūratė Mikučionienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teorinės mechanikos savarankiško darbo užduočių rinkinys. Dinamika" perkama kartu