⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 1.99 SoldOut

Knygos "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)" aprašymas

Mokymo(si) priemonė skiriama studentams, studijuojantiems sociologijos dalyką.
Priemonės tikslas - suteikti teorinių žinių apie sociologiją, kaip vieną iš socialinių mokslų disciplinų, padėti suprasti sociokultūrinės aplinko santykį bei poveikį individui, ugdyti gebėjimą analizuoti visuomenę, kaip socialinę sistemą, vertinti joje vykstančius pokyčius bei socialinę visuomenės narių elgseną.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)", Sud. Kristina Rūdytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Kristina Rūdytė su knyga "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Kristina Rūdytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)" perkama kartu