0

Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)" aprašymas
Mokymo(si) priemonė skiriama studentams, studijuojantiems sociologijos dalyką.
Priemonės tikslas - suteikti teorinių žinių apie sociologiją, kaip vieną iš socialinių mokslų disciplinų, padėti suprasti sociokultūrinės aplinko santykį bei poveikį individui, ugdyti gebėjimą analizuoti visuomenę, kaip socialinę sistemą, vertinti joje vykstančius pokyčius bei socialinę visuomenės narių elgseną.

Parašykite atsiliepimą apie "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teoriniai sociologijos pagrindai (CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Kristina Rūdytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Kristina Rūdytė su knyga Teoriniai sociologijos pagrindai (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teoriniai sociologijos pagrindai (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Kristina Rūdytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teoriniai sociologijos pagrindai (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Teoriniai sociologijos pagrindai (CD)" perkama kartu