TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Tepimo ir aušinimo skysčiai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.49 SoldOut

Knygos "Tepimo ir aušinimo skysčiai" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Tepimo ir aušinimo skysčiai", skirtoje būsimiems metalų apdirbimo pramonės specialistams ir ekologams, pateikiamos svarbiausios sąvokos ir bendrosios žinios apie tepimo ir aušinimo skysčius (TAS). TAS sudėties gerinimas yra vienas iš pagrindinių mašinų gamybos pramonės uždavinių. Šie uždaviniai yra susiję ne tik su ekonominiais, bet ir su ekologiniais veiksniais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tepimo ir aušinimo skysčiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tepimo ir aušinimo skysčiai", Gailutė Ulozienė, Ričardas Viktoras Ulozas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gailutė Ulozienė, Ričardas Viktoras Ulozas su knyga "Tepimo ir aušinimo skysčiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tepimo ir aušinimo skysčiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gailutė Ulozienė, Ričardas Viktoras Ulozas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tepimo ir aušinimo skysčiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tepimo ir aušinimo skysčiai" perkama kartu