0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-26 Aistė

Labai informatyvi knygelė.

Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje" aprašymas

Leidinio paskirtis - supažindinti su terapinio jojimo metodu, hipoterapijos samprata, indikacijomis ir kontraindikacijomis, žirgo ir raitelio tarpusavio ryšiais. Knygoje, remiantis Šiaurės Amerikos neįgaliųjų jojimo asociacijos (NARHA) patirtimi, pateiktos terapinio jojimo rekomendacijos atitinkamai ligai, sutrikimui ar negaliai.2018-01-26

Labai informatyvi knygelė.

Parašykite atsiliepimą apie "Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Reabilitacijos knygos

Laura Straubergaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laura Straubergaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje" perkama kartu