0

Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2018-01-26 Aistė

Labai informatyvi knygelė.

Informacija

Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9789955643715

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje" aprašymas
Leidinio paskirtis - supažindinti su terapinio jojimo metodu, hipoterapijos samprata, indikacijomis ir kontraindikacijomis, žirgo ir raitelio tarpusavio ryšiais. Knygoje, remiantis Šiaurės Amerikos neįgaliųjų jojimo asociacijos (NARHA) patirtimi, pateiktos terapinio jojimo rekomendacijos atitinkamai ligai, sutrikimui ar negaliai.
2018-01-26

Labai informatyvi knygelė.

Parašykite atsiliepimą apie "Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje, kurią skaitytojams dovanoja Laura Straubergaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laura Straubergaitė su knyga Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Straubergaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Terapinis jojimas reabilitacijoje ir rekreacijoje" perkama kartu