0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Terminis atliekų apdorojimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Terminis atliekų apdorojimas


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.19 SoldOut
Knygos "Terminis atliekų apdorojimas" aprašymas

Leidinio „Terminis atliekų apdorojimas“ tikslas – supažindinti skaitytojus su atliekų tvarkymo etapo – utilizavimo – terminio apdorojimo procesų esme. Naudojant apžvelgiamų terminio apdorojimo procesų visumą pasiekiama daug tikslų – sumažinamas atliekų tūris, mažėja sąvartynų apkrova, sunaikinamos pavojingos atliekos, regeneruojamos naudingos medžiagos, pagaminamas iš atliekų kuras, išgaunama šiluma, kurą galima panaudoti termofikacijai arba elektros energijos gamybai. Pirolizės ir dujofikavimo procesų metu gaunami vertingi produktai – dujiniai, skystieji ir kietieji komponentai, kurie gali būti naudojami kaip kuras energetikos srityje, kaip cheminiai produktai pramonės technologiniuose procesuose. Leidinyje aprašyti komunalinių atliekų deginimo ant ardyno, pirolizės, dujofikavimo metodai ir juos taikant vykstančios reakcijos bei procesai. Apžvelgta energijos susigrąžinimo iš atliekų galimybė, kuro gamybos iš atliekų metodai ir teisinis atliekų deginimo reglamentavimas. Pateikti pavojingų atliekų terminiai kenksmingumo šalinimo metodai, sudėvėtų padangų utilizavimo technologijų apžvalga, veikiančio medicininių atliekų deginimo objekto pavyzdys.Parašykite atsiliepimą apie "Terminis atliekų apdorojimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Terminis atliekų apdorojimas, kurią skaitytojams dovanoja Bronius Jaskelevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronius Jaskelevičius su knyga Terminis atliekų apdorojimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Terminis atliekų apdorojimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronius Jaskelevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Terminis atliekų apdorojimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Terminis atliekų apdorojimas" perkama kartu