0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Terminologija 26

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Terminologija 26" aprašymas

"Terminologija" 1-12 (1994-2005) - pradinis žurnalo gyvavimo tarpsnis. Nuo 13-ojo numerio "Terminologija" jau tarptautinis - lietuvių ir bendrosios lingvistinės termiijos žurnalas, leidžiamas lietuvių, anglų, rusų kalbo-mis. Mokslinis profilis - terminologijos ir terminografijos teorija ir istorija; terminijos analizė, mokslinė tvarkyba ir norminimas; sąsajos su bendrinės kalbos leksikos norminimo teorija; mokslinio stiliaus terminologiniai ir leksikografiniai dalykai; mokslinės terminijos sąsajos su liaudies terminija. Žanrai - straipsniai (teoriniai ir tiriamieji), pastabos, recenzijos, apžvalgos, informacijos, anotuota terminų žodynų bibliografija.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lietuvių kalbos instituto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 292
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9771392267005

Parašykite atsiliepimą apie "Terminologija 26"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Terminologija 26", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Terminologija 26" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Terminologija 26" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Terminologija 26"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Terminologija 26" perkama kartu