⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Termodinamikos uždavinynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.13 SoldOut

Knygos "Termodinamikos uždavinynas" aprašymas

"Termodinamikos uždavinynas" sudarytas iš penkių skyrių. Kiekviename yra pateikta teorinė dalis, kur išdėstomi pagrindiniai dėsniai ir sampratos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir uždaviniai savikontrolei. Matematinis pagrindas yra daugelio kintamųjų diferencialinis ir integralinis skaičiavimas.


Uždavinynas yra parengtas pagal J. Kaladės ir kt. autorių knygą „Termodinamika ir statistinė fizika“ ir derintas prie Lietuvos edukologijos universiteto fizikos specialybės studentų reikmių, bet gali tikti ir kitų universitetų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Termodinamikos uždavinynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Termodinamikos uždavinynas", Loreta Rastenienė, Gediminas Juzeliūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Loreta Rastenienė, Gediminas Juzeliūnas su knyga "Termodinamikos uždavinynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Termodinamikos uždavinynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Loreta Rastenienė, Gediminas Juzeliūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Termodinamikos uždavinynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Termodinamikos uždavinynas" perkama kartu