0

Pirkėjų atsiliepimai

Terorizmo žinynas

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Terorizmo žinynas" aprašymas

Šio žinyno tikslas - supažindinti Lietuvos skaitytojus su terorizmo (ypač religinio - musulmoniškojo) fenomenu - jo priežastimis, svarbiausiais veikėjais ir kova su juo. Knyga skirta įvairiems skaitytojams - tiek pedagogams, studentams ir moksleiviams, besidomintiems terorizmo fenomenu, tiek savo darbe su terorizmo problematika susiduriantiems valstybės tarnautojams, žurnalistams, statutinių organizacijų nariams, tiek visiems, siekiantiems išplėsti savo žinių horizontus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Terorizmo žinynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Terorizmo žinynas", Egdūnas Račius, Egidijus Gailiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Egdūnas Račius, Egidijus Gailiūnas su knyga "Terorizmo žinynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Terorizmo žinynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egdūnas Račius, Egidijus Gailiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Terorizmo žinynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Terorizmo žinynas" perkama kartu