0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,39 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-02-15

Man labiausiai patikusi knyga apie trolius mumius.

Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5)


2021-04-30 12.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5)" aprašymas

Šia knyga "Tėtis ir jūra" baigiamas publikuoti Tove’s Jansson literatūrinis šedevras apie trolius Mumius. Galime pasidžiaugti – lietuviškai turime pilną šių žavių knygų rinkinį, visos knygos verstos iš originalo kalbos.

Vaikų literatūros klasika tapę pasakojimai apie trolius Mumius pelnė švedų kalba rašiusiai suomių rašytojai pasaulinę šlovę. Pagal T. Jansson knygas pastatyta spektaklių, operų, vaidybinių filmų, parengta radijo ir televizijos laidų, Japonijoje sukurtas garsusis 52 serijų animacinis šedevras. Knygos apie trolius Mumius išverstos daugiau kaip į 30 pasaulio kalbų.Nepakartojamieji troliai Mumiai – tai rašytojos sugalvotos mažos būtybės, kurios elgiasi kaip suaugę žmonės – rūko pypkę, rašo memuarus, ūkininkauja, o žaidžia kaip vaikai. Jie visi tarytum vaidina teatre. Tai itin geri ir doraširdžiai padarėliai. Mumių slėnyje mielas bet koks svečias. „Šitokio pasaulio savo širdies gelmėse trokšta kiekvienas iš mūsų“, – rašė visame pasaulyje išgarsėjusi rašytoja.T. Jansson kūrinys „Vėlai lapkritį“ lietuvių kalba publikuojamas pirmą kartą.


  • Autorius: Tove Jansson
  • Serija: Troliai Mumiai
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955428961

2011-02-15

Man labiausiai patikusi knyga apie trolius mumius.

2008-12-03

labai idomi knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5), kurį parašė Tove Jansson. Siūlome ne tik išsamų Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tove Jansson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tėtis ir jūra; Vėlai lapkritį (Troliai Mumiai 5)" perkama kartu