0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tetulė Chulija ir rašeiva

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 13,79 €*
Sutaupote: 5.80 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tetulė Chulija ir rašeiva" aprašymas

Mario Vargas Llosa (g. 1936 m.) – vienas ryškiausių ir įdomiausių Lotynų Amerikos klasikų, literatūros kritikas, žurnalistas, politikas, Nobelio premijos (2010 m.) laureatas. M. V. Llosa savo kūryba įtraukia, stebina ir kartu provokuoja skaitytoją.

„Tetulė Chulija ir rašeiva“ (1977 m.) – impozantiškas romanas, kuriame susipina dvi siužetinės linijos. Vargitas – nepilnametis būsimasis teisininkas, radijo žinių redaktorius ir šeimos pažiba, įsimyli išsiskyrusią, beveik dvigubai vyresnę damą.
Kol Vargitas sumaniai bando rasti būdą, kaip pasipriešinti giminei ir teisėtai vesti „tetą“, iškeliauti į Europą ir tapti rašytoju, radijuje ima kaisti aistros. Neįtikėtinas scenaristas ir radijo pjesių autorius – Pedras Kamačas, kurio istorijos buvo užvaldžiusios Limos gyventojų širdis, ima keistai elgtis.
Klausytojų dėmesį patraukia vis gausėjančios Pedro klaidos bei keistenybės serialų siužeto vingiuose. Su užsidegimu ir pietietišku temperamentu jis ima perpinti ir maišyti veikėjus, jų istorijas. Kuo baigsis Vargito ir „tetulės“ meilės nuotykis? Kas nutiko kūrybai atsidavusiam scenaristui? Ar Limos gyventojai dar išgirs kvapą gniaužiančių istorijų?

M. V. Llosa sodriu stiliumi, takia ir vaizdinga kalba, spalvingais, triukšmingais, tipiškais Pietų Amerikos tetulių, dėdžių ir pusseserių melodramatiškų santykių aprašymais į vieną audinį suaudžia tikrąsias žmogiškąsias patirtis ir humorą.

„Didžiausio dėmesio vertas Peru rašytojas Mario Vargas Llosa, kuris kuria labai intriguojančius ir įtraukiančius siužetus – jo geriausias romanas „Tetulė Chulija ir rašeiva“ yra toks skaitinys, kuriam sunku atsispirti.“
Laimantas Jonušys, interviu „Laimantas Jonušys: vertinga literatūra suteikia ilgalaikį malonumą“

„Romano autorius meistriškai laviruoja tarp dėmesio ties siužetu ir dramatizmą pajuokiančios satyros. Galų gale radijo pjesių autorius ima kraustytis iš proto, su užsidegimu ir pietietišku temperamentu žudyti savo veikėjus, perpindamas ir sumaišydamas jų istorijas, ir būtent šiose vietose aš likau stipriausiai sužavėta bei įkvėpta Mario Vargas Llosa talento – jis taip siautėja puslapiuose, šiaušdamas chaosą, kad net sulaikau kvapą, rydama akimis pastraipas.“
Tinklaraštis pinkcity.lt

Iš ispanų kalbos vertė Laura Liubinavičiūtė


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Parašykite atsiliepimą apie "Tetulė Chulija ir rašeiva"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tetulė Chulija ir rašeiva", kurią skaitytojams dovanoja Mario Vargas Llosa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mario Vargas Llosa su knyga "Tetulė Chulija ir rašeiva" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tetulė Chulija ir rašeiva" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mario Vargas Llosa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tetulė Chulija ir rašeiva" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tetulė Chulija ir rašeiva" perkama kartu