0

Tėvas Gorijo (Munken Premium)

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tėvas Gorijo (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9789955136125

2021-03-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tėvas Gorijo (Munken Premium)" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Vokė namuose keistai susipina trijų žmonių gyvenimai. Prie vieno stalo atsiduria perspektyvus teisės studentas, trokštantis patekti į aukštuosius visuomenės sluoksnius, Eugenijus Rastinjakas, besislapstantis nusikaltėlis Votrenas ir buvęs makaronų fabriko savininkas Gorijo. Kai moterys, kurioms Gorijo siunčia paskutinius prabangos likučius, pasirodo esančios už kilmingų ir turtingų vyrų ištekėjusios jo dukterys, Rastinjakas imasi ieškoti teisybės.

Kodėl dukros nelanko mirštančio tėvo, kodėl užtrenkė jam duris? Votreno padedamas Rastinjakas greitai sužino, kokia iškilimo visuomenėje kaina, ir pats nejučia padeda ant svarstyklių savo sąžinę ir norą bet kokia kaina iškilti.


Iš prancūzų kalbos vertė Vincas Bazilevičius ir Dominykas Urbas

Parašykite atsiliepimą apie "Tėvas Gorijo (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tėvas Gorijo (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Honore de Balzac (Onorė de Balzakas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Honore de Balzac (Onorė de Balzakas) su knyga Tėvas Gorijo (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tėvas Gorijo (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Honore de Balzac (Onorė de Balzakas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tėvas Gorijo (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tėvas Gorijo (Munken Premium)" perkama kartu