0

Tėvas, kuris tesi savo pažadus

Kaina internetu: 11,19 €
Kaina knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 1.30 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tėvas, kuris tesi savo pažadus

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, minkši viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955292692

2020-10-31 11.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tėvas, kuris tesi savo pažadus" aprašymas

Sandorinė Dievo Meilė Šventajame Rašte

Knygoje "Tėvas, kuris tesi savo pažadus" aiškiai, gyvai ir intriguojančiai pasakojama sandorinės Dievo šeimos istorija, prasidėjusi nuo Adomo ir Ievos ir besitęsusi ištisus žmonijos amžius iki Jėzaus Kristaus atėjimo. Išsamiai analizuojamos Dievo su Adomu, Nojumi, Abraomu, Moze ir Dovydu sudarytos sandoros iki pat Naujosios Sandoros įsteigimo per Jėzų Kristų.
Autorius kaip patyręs vedlys veda skaitytoją per dažnai šiam painų Senojo Testamento pasaulį, atskleidžia gilumines Senojo ir Naujojo Testamentų sąsajas.

Vertė Rasa Tuskenytė

Parašykite atsiliepimą apie "Tėvas, kuris tesi savo pažadus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tėvas, kuris tesi savo pažadus, kurią skaitytojams dovanoja Scott Hahn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Scott Hahn su knyga Tėvas, kuris tesi savo pažadus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tėvas, kuris tesi savo pažadus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Scott Hahn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tėvas, kuris tesi savo pažadus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tėvas, kuris tesi savo pažadus" perkama kartu