BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį" aprašymas

Savo dvidešimt penktąją knygą zanavykas Bernardas Aleknavičius (g. 1930) susiejo su pagal gimtinę artimo kaimyno kapso Antano Venclovos (1906-1971) eilėraščiu.

Šiemet, 2012-aisiais, Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premija apdovanotas fotožurnalistas ir kraštotyrininkas B. Aleknavičius prisimena savo pirmąją knygelę - 1965-aiais išleistą albumėlį "Tėviškė", kurio idėją nusprendė atgaivinti kitomis, tačiau dvasia artimomis nuotraukomis. Klasikinis eilėraštis "Tėviškė" liudija, kad tikras kūrinys nesensta ir padeda supratingiau pažvelgti į sudėtingu istoriniu laikotarpiu gyvenusį talentingą rašytoją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Albumai apie Lietuvą

Bernardas Aleknavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bernardas Aleknavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį" perkama kartu