0

Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 4,19 €*
Sutaupote: 1.70 € (41%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį

  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 25x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 63
  • ISBN ar kodas: 9786094320186

2021-01-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį" aprašymas

Savo dvidešimt penktąją knygą zanavykas Bernardas Aleknavičius (g. 1930) susiejo su pagal gimtinę artimo kaimyno kapso Antano Venclovos (1906-1971) eilėraščiu.

Šiemet, 2012-aisiais, Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premija apdovanotas fotožurnalistas ir kraštotyrininkas B. Aleknavičius prisimena savo pirmąją knygelę - 1965-aiais išleistą albumėlį "Tėviškė", kurio idėją nusprendė atgaivinti kitomis, tačiau dvasia artimomis nuotraukomis. Klasikinis eilėraštis "Tėviškė" liudija, kad tikras kūrinys nesensta ir padeda supratingiau pažvelgti į sudėtingu istoriniu laikotarpiu gyvenusį talentingą rašytoją.

Parašykite atsiliepimą apie "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Albumai apie Lietuvą

Bernardas Aleknavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bernardas Aleknavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tėviškė. Fotokompozicija pagal Antano Venclovos eilėraštį" perkama kartu