0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tėvo širdis

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 3.70 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tėvo širdis


2021-08-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tėvo širdis" aprašymas
"Tai graži ir vilties sklidina knyga. Labai svarbi knyga. Patyriau Šventosios Dvasios veikimą, kai skrisdamas lėktuvu skaičiau jos rankraštį. Ten, lėktuve, staiga pasijutau priartintas prie tam tikros tiesos šventovės. Tuose puslapiuose buvo aiškiai justi Dvasia, tą akimirką grąžinanti mane į Tėvo širdį. Tarytum skęstantis žmogus, visomis išgalėmis mėginantis iškilti į paviršių ir siurbtelėti oro gurkšnį, pajutau pradedantis suvokti Dievo meilę man ir tai, ką reiškia būti Jo sūnumi. Nealas Lozano neklysta – grįžti į Tėvo širdį yra karščiausias ir ryžtingiausias siekis."
Johnas Eldridge’as, populiarus rašytojas, knygų "Ilgesys", "Vyro kelionė", "Laukinis širdyje. Atskleidžiant vyro sielos paslaptį", "Žavingoji. Atskleidžiant moters sielos paslaptį", autorius

Nealo Lozano knygoje "Tėvo širdis" atsiskleidžia Tėvo meilės tiesa ir grožis, teikiantys gyvenimą kiekvienam iš mūsų. Autoriaus pastangomis Tėvo švelnią meilę lengva apčiuopti ir suvokti. Per pasakojimus, kontempliatyvius apmąstymus ir asmenines maldas esame kviečiami iš naujo priimti didžiausią dovaną – mylintį ir švelnų Tėvo apkabinimą.

Iš anglų kalbos vertė Rita Vidugirienė


Parašykite atsiliepimą apie "Tėvo širdis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Neal Lozano, Matthew Lozano parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tėvo širdis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tėvo širdis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tėvo širdis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tėvo širdis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Neal Lozano, Matthew Lozano tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tėvo širdis" perkama kartu