0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tėvo Stanislovo ženklai

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-08-25


2021-11-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos " Tėvo Stanislovo ženklai" aprašymas

Valentinos Šereikienės knyga „Tėvo Stanislovo ženklai“ – tai trečioji trilogijos apie šią nepaprastą asmenybę dalis. Autorė jau yra išleidusi knygas „Tėvo Stanislovo saulė“  ir „Paskutinis pamokslas. Tėvas Stanislovas“.

Paskutinė trilogijos apie Tėvą Stanislovą dalis „Tėvo Stanislovo ženklai“ pasakoja įvykius ir ženklus, primenančius šį ypatingą, šviesų žmogų. Tėvo Stanislovo šioje žemėje nebėra jau daugiau nei dešimt metų, tačiau vietose, menančiose jo nepaprastus darbus vis dar atsiranda ženklų, bylojančių, kokį išskirtinį žmogų Lietuva turėjo.

2018 metais Dotnuvoje, kur dirbo Tėvas Stanislovas, ant akmens su šio miestelio pavadinimu atsirado kryžiaus ženklas. Knygoje tokių ženklų minima ir daugiau. V. Šereikienė knygoje „Tėvo Stanislovo ženklai“ dėlioja jau trečiąjį garsiojo vienuolio portretą. Iš žmonių prisiminimų, trumpų, bet iškalbingų Tėvo Stanislovo biografijos faktų, liudijimų ir paties vienuolio pasakytų žodžių išryškėja asmenybė, kurios nevaržė ir negąsdino jokios valdžios ar santvarkos, kuri geriausiai mokėjo klausyti ir išgirsti, įtaigiausiai – savo pavyzdžiu – mokė atleisti.

Tėvas Stanislovas gimė gana turtingoje šeimoje, tačiau atsisakė lengvo ir patogaus gyvenimo, jis kalėjo lageryje, tačiau niekuomet nekaltino savo skriaudikų, bažnyčios vadovybė jį globojo ir gerbė, nors ji dažnai sulaužydavo įprastas taisykles. Žmones visada nepaprastai traukė Tėvo Stanislovo asmenybė, tikintieji ir ne tik tikintieji plūsdavo su juo susitikti, pakalbėti ir visuomet būdavo išgirsti. Bene geriausiai Tėvo Stanislovo gebėjimą klausytis žmonių apibūdina jo paties pasakyti žodžiai: „su žmonėmis reikia kalbėtis širdimi…“.

Knygos „Tėvo Stanislovo ženklai“ autorė su juo bendravo 19 metų, pažino jį patį ir jo aplinkos žmones, kurie knygoje mielai dalijasi prisiminimais ir liudijimais. Pati V. Šereikienė į Tėvą Stanislovą kreipėsi ištikus asmeninei krizei, kai prarado darbą ir bet kokią viltį. Ji pradėjo savanoriškai dirbti Paberžėje ir ši tarnystė visiškai pakeitė autorės gyvenimą. Į knygą „Tėvo Stanislovo ženklai“ ji sudėjo visus nepaprastus ne tik jai, bet ir kitiems nutikusius dalykus, kurie prilygsta stebuklams. Tikimasi, jog Tėvą Stanislovą dėl daugybės su juo siejamų išgijimų, pasitvirtinusių pranašysčių, pavyks paskelbti šventuoju.

„Jis yra vaikščiojanti meilė. Žemės jis paėmė tiek, kiek reikėjo, ir iš nieko jos neatėmė. Aš mačiau jame Žmogų, Mokytoją, todėl visa Lietuva veržėsi prie jo.“ – apie Tėvą Stanislovą sakė poetas Justinas Marcinkevičius.


  • Autorius: Valentina Šereikienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094840180

2019-08-25

Parašykite atsiliepimą apie " Tėvo Stanislovo ženklai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Valentina Šereikienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą " Tėvo Stanislovo ženklai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos " Tėvo Stanislovo ženklai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos " Tėvo Stanislovo ženklai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą " Tėvo Stanislovo ženklai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valentina Šereikienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su " Tėvo Stanislovo ženklai" perkama kartu