0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Texts and exercises for tourism industry

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 5.97 SoldOut

Knygos "Texts and exercises for tourism industry" aprašymas

Ši mokymo priemonė skirta turizmo administravimo specialybės studentams bei visiems kitiems, dirbantiems turizmo srityje ir norintiems patobulinti anglų kalbos žinias.
Leidinyje pateikiami tekstai, susiję su turizmu, kelionėmis bei viešbučiais. Kartu u tekstais pateikiamos įvairios užuotys: pratimai žodynui turtinti, klausimai, skatinantys diskusijas duota tema, įvairios praktinės užduotys ir pan.


Parašykite atsiliepimą apie "Texts and exercises for tourism industry"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Texts and exercises for tourism industry", kurią skaitytojams dovanoja D. Daraškaitė, N. Litevkienė, A. Daigorienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar D. Daraškaitė, N. Litevkienė, A. Daigorienė ir kt. su knyga "Texts and exercises for tourism industry" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Texts and exercises for tourism industry" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė D. Daraškaitė, N. Litevkienė, A. Daigorienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Texts and exercises for tourism industry" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Texts and exercises for tourism industry" perkama kartu