0

The People of the Grand Duchy of Lithuania

Informacija

The People of the Grand Duchy of Lithuania

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 143
  • ISBN ar kodas: 9955-445-52-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "The People of the Grand Duchy of Lithuania" aprašymas

Parašykite atsiliepimą apie "The People of the Grand Duchy of Lithuania"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą The People of the Grand Duchy of Lithuania, kurią skaitytojams dovanoja Grigorij Potašenko. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Grigorij Potašenko su knyga The People of the Grand Duchy of Lithuania jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga The People of the Grand Duchy of Lithuania patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Grigorij Potašenko. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą The People of the Grand Duchy of Lithuania palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "The People of the Grand Duchy of Lithuania" perkama kartu