0

Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena

Informacija

Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena

  • Leidėjas: Medicina visiems
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786098095326

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena" aprašymas

Knygoje „Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena“ rasite daug vertingų patarimų apie sveikatą, jos palaikymą įvairiausiais metodais.
Laikantis kai kurių dėsnių tiesiog galime išvengti įvairių susirgimų.

Parašykite atsiliepimą apie "Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tibeto, kinų ir mūsų senolių išmintis: žolelės, maistas, gyvensena" perkama kartu