0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tibeto mirusiųjų knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
 • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (21%)
 • Knygos išleidimo data: 2021-09-06
2021-07-19 Daiva

Buvo laba įdomu sužinoti kitokį požiūrį į mirtį, rekomenduoju

Tibeto mirusiųjų knyga


2021-07-31 11.99 InStock
Rezervuoti
Knygos "Tibeto mirusiųjų knyga" aprašymas

„Tibeto mirusiųjų knyga“ arba kitaip Bardo thodol yra tekstas, kurį tibetiečiai skaito šalia mirusiojo, tikėdami, kad jo sąmonė kurį laiką dar lieka kūne ir viską girdi. Tekstai paruošia kelią į pomirtinį pasaulį ir neleidžia paklysti tarpinėje būsenoje tarp mirties ir atgimimo.

Kiekvienos kultūros ir tautos įsivaizdavimas apie pomirtinį pasaulį skirtingas. Dėl to skiriasi ir laidojimo papročiai. Įsivaizduokite, kad palikdami kūną girdite mylimojo balsą, kuris į ausį šnabžda paaiškinimus apie viską, ko laukti pomirtiniame gyvenime. Tibetiečiai mirusiajam skaito tekstus, nurodančius tolesnį keli, padeda suprasti mirties esmę ir palengvinti tarpsnį iki atgimimo. Pomirtinio pasaulio vaizdiniai išsamiai aprašyti „Tibeto mirusiųjų knygoje“.

Šiame Rytų išminties leidinyje iš pradžių pristatoma Tibeto istorija, pagrindinės filosofinės idėjos, budizmo tiesos. Skaitytojams paaiškinamos įvairių išsireiškimų prasmės, teksto struktūra, esminės doktrinos ir pateikiamos gairės, kurios padės suprasti kaip tibetiečiai įsivaizduoja mirtį. Kas vyksta mirties metu? Knygoje aprašomi mirties ženklai ir specifiniai ritualai, kuriuos reikia atlikti prieš keliaujant į anapusinį gyvenimą.

Knygos autorystė priskiriama Guru Padmasambhavai, gyvenusiam VIII amžiuje. Tiesa, pats jis nerašė, o knygoje užrašyti Guru Padmasambhavos mokymai. Tekstas atrastas tik penkioliktame amžiuje.

Anglų kalba „Tibeto mirusiųjų knyga“ pirmą kartą pasirodė 1927-ais metais. Nuo tada ji išpopuliarėjo visame pasaulyje ir skaitoma kaip budistinis išminties tekstas, padedantis nuraminti mintis ir medituoti.

Viena iš šiuolaikinių žmonių jungiančių savybių yra mirties baimė. „Tibeto mirusiųjų knyga“ padeda į natūralų procesą pažvelgti kiek kitaip, mirusiojo artimiesiems lengviau susitaikyti, taip pat apgalvoti savo gyvenimą ir stengtis jį nugyventi etiškai bei teisingai.

„Tibeto mirusiųjų knyga“ skirta visiems besidomintiems Rytų šalių filosofija, papročiais, kultūra, taip pat budizmu. Kviečiame leidinį įsigyti internetu.

Pirkti online galime pasiūlyti ir kitų religinio ar filosofinio žanro knygų. Na, o ieškantiems įvairesnių skaitinių, priminsime, kad asortimente gausu knygų, pasižyminčių įvairiais siužetais, įdomiais veikėjais, patarimais ar vaizdingais aprašymais. Rinkitės! O tą padaryti padės informacinės santraukos su trumpais aprašymais, leidinių ištraukomis, leidimo metais, puslapių skaičiumi bei kitomis detalėmis. Atsiliepimai ir apžvalgos taip pat padeda apsispręsti, ką skaityti, o geromis kainomis viliojame apsipirkti pigiau. Tereikia pasinaudoti akcijomis bei išpardavimais!


 • Autorius:
 • Serija: Auksinė Obuolio kolekcija
 • Leidėjas: Obuolys
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 352
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094840364
 • Vertėjas: Algirdas Kugevičius
 • Iš kokios kalbos versta: tibetiečių

2021-07-19

Buvo laba įdomu sužinoti kitokį požiūrį į mirtį, rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Tibeto mirusiųjų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išminties knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tibeto mirusiųjų knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tibeto mirusiųjų knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tibeto mirusiųjų knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tibeto mirusiųjų knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tibeto mirusiųjų knyga" perkama kartu