⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tie namai namučiai

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tie namai namučiai" aprašymas

4-8 metų smalsučiams.

Boružės namai – po lapu arba, kaip ji pati sako, palapėje. Sliekas ir vabalas žygis mano, kad jai reikia tikrų namų, bet ar boružei gali patikti jų namai? Žinoma, kad ne – jai reikia saulės, erdvės, lietaus barbenimo ir vėjo šiurenimo.

Istoriją papasakojo gamtininkas Selemonas, o nupiešė dailininkė Reda.

SKAITAU PATS – trijų žingsnių knygelių serija, skirta pradedantiems skaityti vaikams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tie namai namučiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tie namai namučiai", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Tie namai namučiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tie namai namučiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tie namai namučiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tie namai namučiai" perkama kartu